Program ksiegowy 1c

Symfonia pomysł to pakiet, który wspiera zarządzanie w lekkich oraz małych firmach. Jest o pierwszy polski zintegrowany pakiet, jaki został napisany szczególnie dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to działa w prowadzeniu firmy w jej stałej praktyce w roli ewidencji i obsługi wydarzeń gospodarczych.

https://ecuproduct.com/ro/profolan-produse-cosmetice-inovatoare-pentru-chelie-pentru-barbati/Profolan Produse cosmetice inovatoare pentru chelie pentru bărbați

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe jest za zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa. Aplikacja Środki Trwałe ułatwia w poważnym stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawych i niematerialnych. Moduł Kadry zaś Płace służy do prowadzenia wynagrodzeniami i danymi typów. Dzięki nim wolno szybko obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Chroni on w oddaniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania - generuje listy płac oraz raporty. Drukuje i potwierdzenia przelewów. Aplikacja Handel uczestniczy w istoty sprzedaży oraz gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu mieszka możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest niezastąpiona dla firm będących kilka oddziałów a w sumie zgodna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest użytkowany w zakresach handlowych oraz sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi. Moduł Mała Księgowość został zaś stworzony dla firm, które prowadzą księgowość uproszczoną. Pomaga on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z programem Płatnik). Dzięki niemu wolno wykonywać rozrachunki z urzędami i pracownikami. W pełnym stopniu ułatwia analizy dochodowości.